Friss sport hírek

És a műsor sem maradt el a Miami Openen: nézővel vitatkozott, a bíró széke alá köpött.
2019. március 25., hétfő
SportGéza.hu
Mick Schumacher az F1-es Alfát is kipróbálhatja.
Kalmár már átjutott a kapuson, de nem lett gól. Hihetetlen, de Rakitić volt az utolsó ember.
A hétvégén tizenhét magyar versenyző utazott el Rostockba, a rövid pályás gyorskorcsolya junior Európa-kupa-döntőjére, amit az utánpótláskorúak Európa-bajnokságának is neveznek. Sportolóink tizenhatan álltak rajthoz, összesen kilenc döntőben szereztek érmet, továbbá összetettben egy első és egy második helyet is ünnepelhettek.
NemezetiSport.hu
Az M4 Sport volt vasárnap este a legnézettebb magyar televíziós csatorna: 1 millió 359 ezren néztek bele a magyar labdarúgó-válogatott 2–1-es sikerébe a világbajnoki ezüstérmes horvátok elleni Európa-bajnoki selejtezőben.
A svájci élvonalbeli Lugano hivatalos honlapján közölte, hogy Holender Filip a nyártól a klub labdarúgója lesz. A Budapest Honvéd játékosának szerződése lejár, így ingyen igazolhatóként vált csapatot.
Az uruguayi labdarúgó-válogatott 4–0-ra megverte Thaiföld csapatát a Kína-kupa hétfői döntőjében, Nanningban.
A Kanadai Magyar Hokiklub szervezésében az elmúlt hétvégén második alkalommal rendezték meg a Tüskecsarnokban a Tüske Kupát, amelyen U10-es és U12-es csapatok csaptak össze egymással – méghozzá az NHL-ben szereplő csapatok mezeit, neveit viselve.
A szervezők bejelentése szerint 68 ezer néző foglalhat majd helyet a többek között a jövő nyári tokiói olimpia nyitó- és záróünnepségének otthont adó Olimpiai Stadionban.
A Bayern München a szingapúri sporttanáccsal együttműködve megnyitja hatodik labdarúgó-akadémiáját Ázsiában.